Цитати з фільму "Три метри над рівнем неба"



Всім привіт!

На прохання однієї з постійних читачок роблю сьогодні добірку цитат з фільму "Три метри над рівнем неба" (Tres metros sobre el cielo). Думаю, вона сподобатися і тим, хто ще не дивився цей фільм.


Цитати з фільму "Три метри над рівнем неба"

Назад дороги немає. І ти відчуваєш це. Ти намагаєшся згадати, в який момент все почалося і розумієш, що почалося все раніше, ніж ти думав. Набагато раніше. І в той самий момент ти розумієш, що все в житті буває лише один раз. І як би ти не старався, тобі ніколи не пережити ті ж почуття знову. Тобі більше ніколи не піднятися на три метри над рівнем неба.
Рано чи пізно настає момент, коли ваші шляхи розходяться. Кожен вибирає свою дорогу, думаючи, що коли-небудь вони знову зійдуться. Але з часом вони стають все далі. Спочатку ти вважаєш це нормальним: "ви ж створені одне для одного; адже рано чи пізно все повернеться". Однак, цього не відбувається. Замість цього настає зима. І ти раптом розумієш, що все скінчилося. Раз і назавжди.
Ти не знайдеш такого як він. Ти знайдеш того, хто зробить тебе щасливою.
Ти - мій привід бути краще.
- Я щаслива. - І я щасливий. - А я більше щаслива. - Як звідси до Барселони? - Як звідси до неба. - А я ще щасливіший. - Наскільки? - На три метри вище неба.
- Ти хочеш, щоб я був першим? - ... І останнім.
- Я не дуже хороша, правда? - Ти ідеальна!
- Що буде, якщо я запрошу твою сестру на побачення? - Її хлопець зламає кожну кісточку у твоєму тілі. Всього-навсього.
- Ти з глузду з'їхав? На мені сукня від Valentino! - Вода корисна для кровообігу. І тепер, коли твоя голова думає трохи краще, ти наступнуго разу подумай, перш ніж виплескувати на мене коктейль. І скажи Valentino, що сукня виглядає набагато краще мокрою.
Ось бачиш: трохи люб'язності - і ти не така вже й страшненька.
Одного разу це відбувається. Ти стоїш десь і розумієш, що не хочеш бути схожим ні на кого з тих, хто тебе оточує. Ні на того виродка, якого тільки що побив, ні на свого батька, ні на брата, ні на кого зі своєї сім'ї. Ні на суддю. Ні навіть на самого себе. І раптом це відбувається. Щось клацає. І ти знаєш, що все зміниться. Вже змінюється. І з цього моменту вже ніщо не буде колишнім.
Для мене одна хвилина з тобою - щастя, інша - пекло.

Вам також можуть сподобатись:

2 коммент.:

Анонім сказав...

ммм... дуже хороші слова...)

Анонім сказав...

слова із життя. Воно так і є!

Дописати коментар